litá kola pro váš vůz

Pokud byste hledali nejlepší a nejspolehlivější obchod s litými disky, tak by vám určitě vyšel obchod Alukola.cz, který se na prodej litých kol již delší dobu specializuje a vybírá ty nejlepší produkty pro své zákazníky.

Alukola.cz kladou největší důraz právě na kvalitu litých disků, která prodává. Z nabídky již dříve vyřadily ty typy litých kol, u kterých firma zaznamenala vyšší poruchovost, a tak v nabídce alu kol najdete jen ty nejověřenější typy kol, jaké si můžete na našem trhu koupit. Obchod navíc nabízí zdarma poštovné i balné, proto si můžete být jisti, že cena, kterou uvidíte, bude opravdu konečná a přesně tolik i vy zaplatíte. Navíc má Alukola.cz několik zajímavých akcí, například pokud v obchodě zaplatíte více než 6000 korun, dostanete jako dobrý zákazník zdarma chromové ventilky.

Naprosto úchvatná je nabídka garance nejnižší ceny, která funguje tak, že pokud najdete v jiném obchodě stejný typ litých disků o stejné velikosti za nižší cenu, automaticky vám Alukola.cz také svou cenu sníží a navíc dostanete dárek navíc. Už to je ukázkou, že právě tady najdete to nejlepší a zároveň za ty nejlepší ceny. Pokud si s výběrem litých disků nejste jisti, můžete také využít odborné pomoci, kdy vám pracovníci obchodu mile rádi pomohou s výběrem vašich nových kol přesně podle vašich požadavků.

V čem jsou lité disky vůbec tak výjimečné? Snad každý někdy taková litá kola viděl a musí souhlasit, že jde o věc, která vypadá na automobilu opravdu dobře. Vhodně vybrané lité disky dokážou pozvednout úroveň auta o třídu výš a zároveň jsou lité disky dobrou možností, jak efektivněji chladit brzdy. Díky skvěle navrhnutému tvaru a otvorům se lépe brzdy chladí studeným vzduchem. Oproti klasickým kolům jsou lité disky lehčí, a tak se s nimi samozřejmě lépe a rychleji rozjíždí a také brzdí.

 

Texty o alu kolech

Alu kola vás odlišují. Něvěříte? Přečtěte si náš článek.

Číst dál

 

Litá kola pro vaše auto - dopřejte vašemu auta jedinečnost.

Číst dál

 

Úchvatné lité disky

Číst dál

 

Zimní pneu pod 7°C

Číst dál

    Nabízíme velký výběr kvalitních hraček Chicco pro nejmenší.
Design downloaded from free website templates.